4/365 - Střídavá nálada

4. ledna 2017 v 21:01 | Míša |  Rok ze slov
Mám tak strašně divnou náladu.
Ráno jsem vstala s obrovskou nechutí do všeho, ale bohužel mi to nepomohlo a já stejně musela čelit světu. Pak jsem se dozvěděla nejlepší zprávu na světě... Kluk, kterého jsme viděla poprvé a naposled téměř na den přesně před rokem, přijde na mojí (kamarádky) oslavu, uvidíme se přesně po roce a přijde jenom protože tam jde Míša (já). A můj den se nesl ve stejném duchu, střídavě dobrá nálada, střídavě už horší a teď jsem na bodě, kde to je spíš zlý, no.
Včera jsem tu vysypávala, jak je všechno o pozitivním přístupu a o pár hodin později jsem se cítila tak neskutečně sama - a ono to trvá. Lidi, kterým věřím, jsou přinejmenším 300 km daleko a tady nemám nikoho, koho bych mohla obejmout a vysypat mu všechno, dokonce jsem se ani nemohla těšit z toho, když mi kamarádka řekla, že ten kluk přijde kvůli mě, protože si z toho dělala srandu. A já prostě chci někoho blízko, komu budu moct říkat o všem, co mám na mysli, bez smíchu a odsuzování, někoho, komu budu moct věřit.

Nemám ráda tuhle náladu, radši bych to vždy zaspala nebo tak, ale chodit spát v devět hodin je na můj věk trochu divný, nebo možná už zase v pořádku, kdo ví.

V počítači mám soubor, kde píšu, když mám chvilky kreativní nálady a v sobě spoustu emocí, našla jsem tam tohle:
Najít člověka, který vám bude blízko, je těžké. Mít někoho, kdo vás bude poslouchat, kdo se o vás bude OPRAVDUzajímat, bez toho aniž by to byla zástěrka toho, že něco potřebuje. Mít někoho, komu můžete věřit, komu svěříte největší tajemství svého života.
To je to, o čem je život, najít někoho takového a pořádně si to s ním všechno užít, každou minutu prožít, jako by byla ta poslední, naplnit jí vzpomínkami a pocitem, který je to nejlepší, co můžete cítit. Prostě mít pocit, že jste na vrcholu světa, že nikdo není víc, jak vy. Prostě jen cítit ten pocit, který vás naplní, zahřeje a vy se cítíte tak zatraceně šťastní.
Myslím, že to není poprvé, co se cítím takhle, asi to je častější, než bych si přála :)

Doufám, že váš den byl lepší... Mějte se hezky :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Špenátka | Web | 5. ledna 2017 v 20:26 | Reagovat

Není jednoduché najít dobré přátelé... Na střední jsem myslela, že přátelé mám... a na "celej život"... ale tak to prostě nechodí, maturita a čau. Kontakty zmizely.
A mě nejbližší osoba, někdo, kdo mě neodsuzuje, a s kým bysme mohly být ty nejlepší kamarádky, je několik hranic států ode mě... a ano, jsme v kontaktu, ale to stejně není ono...

A ještě, když jsou požadavky, aby ten výborný přítel, byl zároveň partner. Do života... Partnera mám... a stejně mi holčičí nejlepší kamarádka občas hrozně chybí... mám s tím problém a ve své škole se dokážu bavit jen mezi klukama...
A ještě mi přijde, že vztah/přátelství, co máme s přítelem, se vzdaluje...

Ale občas moc pěkně pomáhá se vypsat...

2 rokzeslov | Web | 5. ledna 2017 v 20:46 | Reagovat

[1]: Několik států daleko, přesně ten pocit mám :) Tak snad se ti poštěstí najít holčičí nejlepší kamarádku, snad nám oběma

3 Allex | E-mail | Web | 8. ledna 2017 v 18:56 | Reagovat

Moc bych si přála mít někoho, komu bych mohla říct naprosto všechno, i ty nejsměšnější myšlenky. A ještě k tomu by bylo možná dobrý, kdybych nebyla takovej introvert. :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama