79/365 - Já

20. března 2017 v 18:59 | Míša |  Rok ze slov
Než se plně vrhnu na učení (což v praxi znamená na mobil, mezitím co před sebou budu mít otevřenou učebnici, ale ani se do ni nepodívám), je na čase nový článek, která bude oficiálně o mně, ne že by po tom snad někdo toužil, ale vždy je zajímavé napsat charakteristiku sama sebe, tak se o to pokusím.

Jsem Míša, jak jste si mohli již všimnout. Jednoduché běžné jméno, které přesně vystihuje, jaký jsem člověk, naprosto běžný, bez výjimečných vlastností, nebo snad dokonce talentu. Je mi osmnáct let, článek, ve kterém jsem tak rozebírala, že se toho věku bojím, je jen o kousek níž, než tenhle. A když se to stalo, nenastala žádná změna, krom té, že jsem se přestala bát objednávání alkoholu na plesech (ano, fakt existoval člověk, která v sedmnácti se bál říct o alkohol), takže se to trochu rozjelo a můj život se v tomhle ohledu snad posunul na chvíli ke krásným momentům.
Jsem introvert a můj způsob vyjadřování je srozumitelnější skrz psaní, což je možná důvodem, proč mám více přátel přes internet, než v reálném životě. A opravdu, jsou to opravdový, reálný přátelé, za které bych dala ruku do ohně a jsem si jistá, že i oni za mě.
Psaní. Další věc, kterou jste o mně mohli již zjistit. Mám psaní fakt ráda, trávila jsem dny tvořením alternativních vesmírů s neexistujícími hrdiny, spousotu lásky a překážek, jenže ta doba asi přešla? Nebo ne, tak bych to neřekla, psaní pořád miluju, ale tak nějak nemůžu najít inspiraci, možná to je tím, že ani sama nevím, kdo jsem já, natož tvořit nové lidi. Ale dřív jsem opravdu dokázala u otevřeného Wordu sedět hodiny a ťukat do klávesnice nová slova. Teď mi to dělá trochu problém, ale snažím se, mám pocit, že tenhle blog by mi s tím trochu mohl pomoct.
Co dál o sobě můžu říct... Pracuji na sebevědomí. Dostala jsem se do bodu, kdy se fakt nemám ráda, tak se snažím, aby bylo něco, co bych mít ráda mohla. Ne že by mi to úplně šlo, vlastně zažívám nejhorší měsíce v životě, ale já říkám, že dokud se snažím, tak je to dobrý. Jakmile přestanu, můžete o mně začít mít strach.
Kdyby se někdo chtěl na něco zeptat, odpovím, ale už opravdu nevím, co o sobě říct.
Mějte se hezky, nebo alespoň lépe, než já :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama