80/365 - Cokoliv

21. března 2017 v 20:40 | Míša |  Rok ze slov
Dneska mám naprosto úvahovou náladu, kdy bych potřebovala nějaké téma a já bych o tom polemizovala ze všech možných stran, zkoumala každý aspekt, vše, co se tématu týká... Jenže žádné téma zadané nemám a sama jsem nějak neschopná ho najít. Tak zkusím napsat tak nějak vše, co mi jde hlavou, snad konečně něco, co má větší smysl, než moje negativní myšlení.

Viděla jsem na We♥It obrázek, který přesně nevím, jak zněl, ale bylo to něco ve smyslu toho, že nemáme nahotu vnímat sexuálně. A já s tím nesouhlasím... Od kdy je v pořádku promenádovat se po ulici sotva zakrytá? Já nevím, možná je to tím, že žiju tady a v Česku jsou lidi netolerantní a strašně stejný, jestli víte, jak to myslím. Cokoliv se vyhývá normálu je tady špatně a lidi na to poukazují, možná jsem, bohužel, jedna ze stereotypních lidí, ačkoliv mi asi většina věcí nevadí... Nevadí mi různé styly oblékání, které se po světě považují za normální, ale trpké Česko to prostě tak nevnímá, ale nahota podle mě není úplně v pořádku, ne na veřejnosti.

Miluju hudbu, kdo by to byl řekl. Poslední dny jsou sluchátka věcí, bez kterou se neobejdu a snažím se tím přehlušit všechno, zejména mé myšlenky, a fakt to funguje, už jsem asi 3 dny nebrečela, zázrak. A jsme zpátky u mých negativních myšlenek... Abych přešla k něčemu lepšímu, dnes mám dobrý pocit z mého výkonu při každodenním cvičení, já to neflákala! Dobře, musela jsem se pochlubit, trochu.

Na závěr vám sem hodím nějakou skvělou písničku, protože já tím žiju... A tahle je ta, která si mě naprosto, absolutně získala.

Mějte se hezky, nebo alespoň lépe, jak já :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama