Červen 2017

XXX/365

21. června 2017 v 22:43 | Míša |  Rok ze slov
Protože byl v komentářích dotaz, kde jsem (Ahoj Allex) tak jdu vysvětlit spoustu okolností, navíc mám opravdu rozepisovací náladu, tak třeba z toho vzejde i něco delšího, než dva odstavečky, které stejně nebudou dávat smysl.
Končí školní rok (Hallelujah!!) a já jsem očekávala, že budu prázdniny trávit stejně, na týden navšítívm kamarádku a to je tak všechno, co budu dělat, zkouknu tak 3 různé seriály, občas si zaplavu v našem malém bazéně a při troše štěstí si třeba jednou zajdu zatancovat, ale za poslední týden se můj život obrátil o sto osmdesát stupňů, ale asi bych měla vysvětlit tři měsíce mé nepřítomnosti, hups.
Jak víte, v tu dobu se můj život tak trochu hroutil, já se hroutila a nezvládala jsem tíhu života, po několika týdnech jsem se dala do pořádku a přepadaly mě občasné špatné stavy, které se sem tam vrátí, ale žiju.
Ale nedávno jsem se rozhodla vzít život do vlastních rukou a nebát se toho, co si o mně kdo myslí. Řekla jsem si, že za mě nikdo jiný život žít nebude, že je na čase vylézt z toho, kdo jsem ukrytá, postavit se čelem a udělat nějakou drobnost, která mě pošoupne někam, kam chci být. A nebylo to nic velkého, napsala jsem klukovi, kterého jsem poznala a který se mi líbil a teď jsem tady, šťastná už týden v kuse, rozhodnutá, že v tomhle životním stylu budu pokračovat a nebudu dál jenom hnít, protože život může být velmi příjmený.
A v tomhle bodě se teď nacházím, budu se snažit komunikovat, bavit se, užívat si a doufat, že zmíněného kluka získám víc, protože kamarádství v tomhle případě není přesně to, co bych si představovala.

Moje rada pro dnešek a po zbytek času, co tohle někdo bude číst, protože pochybuji, že na tomhle blogu budu, zní: Žijte. Prostě se chopte života, udělejte něco, čeho jste se báli a bavte se, o tom život je. Žijete jen jednou a tak se podle toho chovejte :)